این برخورد و رفتار کثیف هیچ کجا نمی توان مشاهده کرد الا در فرقه رجوی داعشی که فردی که قطع عضوشده یا بیماری های جسمی جدی دارد  و … باید از بوق سحر تا نصف شب کار کنند تا تهمت تمارض نخورند و فحش نشنوند !

در یک هفته  3 عضو ء فرقه رجوی داعشی در آلبانی فوت کردند .

۱ـ فخری اصفهانی : به خاطر بیماری سرطان در ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶ در البانی .

۲ ـ اکبر چاووشی : به خاطر بیماری قلبی در۲۲ در ماه ۱۳۹۶ در البانی .

۳ ـ علی خلخال : به خاطر بیماری قلبی در ۲۴ دی ماه ۱۳۹۶ در البانی .

به گزارش روزنه رهایی : از انجا که از خانم فخری اصفهانی هیچ شناخت ندارم و فقط با دیدن عکسشان شناختم یکی از زنان نگون بختی می باشد که مثل بقیه اعضاء نگون بخت رجوی داعشی شیره جانشان را کشید با برده داری نوینی که زمانی در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون  و هم اکنون در اسارتگاهی که در کشور آلبانی ساخته مشغول کشیدن شیره جان؛ عمر و زندگی یک عده نگون بخت می باشد آنهم  به خاطر اهداف کثیف و پلید خود و ادامه زندگی خفیف و خائیانه خود و دیگر سران فرقه در اروپا و لا غیر .

ــ اکبر چاووشی را سالها بود از قسمت سر رشته داری ارتش دست ساز رجوی داعشی را  می شانختم و یک مدت هم در یک یگان کار می کردیم .

یک پا روی مین رفته بود تا مچ پا قطع شده بود ولی علی رغم این مجبور بود مثل بقیه افراد پوتین پا کند ؛ در مراسمها ( صبحگاه و رژه شرکت کند و … ) .

این برخورد و رفتار کثیف هیچ کجا نمی توان مشاهده کرد الا در فرقه رجوی داعشی که فردی که قطع عضوشده یا بیماری های جسمی جدی دارد  و … باید از بوق سحر تا نصف شب کار کنند تا تهمت تمارض نخورند و فحش نشنوند !

اکبر چاووشی علاوه بر قطع پا چند بار هم سکته ناقص داشت که باعث شده بود یک سمت بدن بطور خاص دست اکبر به لرزش به افتد که خود فرقه در سایتش نوشته دچار بیماری پارکینسون بوده ! ولی باز علی رغم این بیماری سخت سران فرقه از او کار می کشیدند و از صبح تا شب محبور بود بعنوان نفر همراه ماشین تخلیه سبتیک یا شیفت پمپ بنزین کار کند !

از رفتار و نگاه رجوی داعشی روح پلید و بر خورد سران فرقه با اعضاء نگون بخت می توان خوب فهیمد که در فرقه رجوی داعشی انسانها هیچ ارزشی ندارند .

برای رجوی داعشی روح پلید و بطور خاص برای مریم قجر داعشی فقط به یک قاب عکسی از اعضاء نگون بخت نیاز دارد تا در روز مشخص ان را به دیواری اویزان کند و اشک تمساح بریزد .

طبعآ هیچ کدام از این اعضاء نگون بخت چه انهائی که قبلا فوت شدند و یا چه انهائی که بعدآ فوت خواهند شد یک شبه دچار بیماری سرطان و … نشده اند .

هانطور که اکبر چاووشی نزدیک به ۱۵ سال چند بار دچار سکته ناقص شد ولی از انجا که برای رجوی داعشی روخ پلید و مریم قجر وجود سیاهی لشگر در اسارتگاههایش اولویت داشت این نگون بختها را در همان اسارتگاهها نگه داشت تا به آمار حضورشان ادعا کند نیرو دارد تا بتواند از شیوخ مرتجع عرب دلارهای خونین بگیرد .

در صورتیکه مریم قجر داعشی هر ماه هزاران دلار برای داشتن لباسهای رنگا رنگ خرج می کند و برای کشیدن پوست صورت خود انواع عملهای لیزری انجام می دهد از کرمهای مخصوص چند صد دلاری استفاده می کند تا در چشم اربابانش مقبول بنماید . اعضاء نگون بخت از کمترین امکانات درمانی و رفاهی بر خوردار هستند و خیلی از اعضاء اصلا امکان دسترسی به حد اقل خدمات پزشکی و درمانی ندارند و علاوه بر ان مجبور هستند مثل برده از صبح تا شب در برنامه های چاله بکن و پر کن ! شرکت کنند تا مورد هجوم سران فرقه قرار نگیرند .

نفر سوم  ــ  علی خلخال : که باید به حق گفت پیر کفتار زندانبان و شکنجه گر در فرقه رجوی داعشی .

علی خلخال پیر کفتاری که برای خوش ایند رجوی داعشی شکنجه گر بودن و زندانبان بودن در فرقه رجوی را با شوق و ذوق انجام می داد !

علی خلخال در سال ۷۳ جزو زندانبانهای زندان ساخته رجوی داعشی در اردوگاه بد نام اشرف بود .

وی به همراه نادر رفیعی نژاد ؛ کاک عادل ( سید محمد صادق سعادات در بندی ) رئیس زندانهای رجوی داعشی وبهرام جنت صادقی با نام مستعار مختار ــ حسن عزتی با نام مستعار نریمان و دیگر شکنجه گران و زندانبانان برای رجوی داعشی خوش رقصی می کرد .

علی خلخال جزو زندانبانان ثابت بود که رجوی داعشی ستاد پرسنلی روی ان گذاشته بود و فقط کسانی می دانستند شغل این کفتار زندانبانی هست که در زمانهای مختلف در زندانهای ساخته رجوی داعشی زندانی و شکنجه شده بودند .

البته بر اساس خبر های موثقی که چند سال پیش بیرونی شد علی خلخال به همراه چند عضو دیگر فرقه به اروپا اعزام شدند .

علی خلخال به نروژ اعزام شده بود و زمانی که اسم وی بعنوان شکنجه گر و زندانبان توسط جدا شده ها افشاء شد در نروژ با اسم مستعار خودش را معرفی می کرد ولی کسانی که وی را می شناختند به اطلاع ارگانهای امنیتی نروژ اطلاع داده بودند که علی خلخال در اردوگاههای بد نام رجوی داعشی چه سمت کثیفی داشته است .

چند ماه پیش در یک مطلبی نوشته بودم اخر و عاقبت اعضاء نگون بخت فرقه رجوی داعشی درآلبانی چه خواهد شد و گفته بودم نهایت بعد از چند ماه وچند یا سال شاهد مرگ تدریجی و یا مرگ ناگهانی بر اثر فشارهای روحی و جسمی اعضاء نگون بخت خواهیم بود وفرقه رجوی نهایت یک گورستانی را در آلبانی آباد خواهد کرد وبه نطر می رسد این اتفاق شروع شده است و این را هم اینجا تاکید کنم که همه جدا شده ها از این فرقه رجوی که دست به افشاگری جنایات رجوی و مریم قجر داعشی می زنند تاکید می کنند که بیش از ۸۰ درصد اعضاء نگون بخت فرقه رجوی به خاطر کارهای سنگین و شبانه روزی عدم رسیدگی سران فرقه رجوی  دچار بیماریهای جسمی ؛ روحی و روانی هستند و هر لحظه ممکن یک یا چند تن از اعضاء نگون بخت دچار این نوع شوند .

حتما در روزهای آینده شاهد خواهیم بود که مریم قجرداعشی در اردوگاه اور سوراواز یا در اسارتگاه آلبانی با اویزان کردن عکس این نگون بختها بر روی دیواری با شیادی و کلاشی ضمن بهم بافتن یک مشت جفنگیات  والقابی پوچ چون  قهمرمان و پهلوان ؛ مجاهد دیگر اعضاء نگون بخت فریب بدهد . ان روز دیر نیست و خواهیم دید .

پاریس : محمد رزاقی