شبکه اینترنتی مردم تی وی تنها شبکه است که هر هفته در روز های جمعه راس ساعت ۲۰:۳۰ به اتفاقات درونی فرقه رجوی و تحرکات فعالین حقوق بشر برای نجات جان اسیران فرقه رجوی با اعضای جداشده فرقه رجوی مصاحبه زنده تصویری انجام می دهد. 

به گزارش روزنه رهایی : مهمان این هفته شبکه مردم تی وی آقای قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد عربی سابق دربخش روابط خارجی سازمان مجاهدین بودند. در این برنامه که توسط کانون آوا مدیریت می شود در خصوص موضوعات زیر بحث و گفتگو شد . 

لینک ویدیو

درباره موضوعات زیر:

  • ۱- تسلیت به زلزله زدگان و مردم ایران و تلاش فرقۀ رجوی برای سوء استفاده از این فاجعه با ادعای واهی و مضحک فراخوان به هوادارانش در داخل که کمکهایشان به این فرقه را به زلزله زدگان بدهند!! در حالیکه اعضای تشکیلاتش از اهالی این مناطق حق تماس و خبرگرفتن از خانواده هایشان را ندارند.

  • ۲- افشای عوامفریبی موسوم به «همیاری» درتلویزیون مجاهدین و چگونه افراد از عراق به عنوان «داخل ایران» برای «همیاری» مجاهدین!  زنگ می زدند؟؟!

  • ۳- نگاهی به تعهد نامه درخواست انتقال به زندان جدید فرقه در آلبانی به نام اشرف ۳ با عنوان «تعهد عضویت بازگشت ناپذیر»! و با تهدید مخالف و جداشده به ورود به جهنم! و با بهره برداری و تفسیرهای من در آوردی مضحک و متناقض از اصطلاحات مذهبی و آیات قرآنی و نیز مارکسیستی در این تعهد نامه

  • ۴- موج ریزش و مقاومت در برابر امضای تعهد اجباری عضویت مجدد و دائم و انتقال به زندان جدید فرقه و جدا شدن بسیاری از اعضا از جمله برخی مسئولان و فرماندهان قدیمی از فرقۀ رجوی در آلبانی.

  • ۵- فراخوان به رساندن کمکهای مالی و حقوقی و در زمینۀ ارتباط با خانواده به جدا شدگان از فرقۀ رجوی در آلبانی و نامه نگاری به کمیساریا در اعتراض به زندانی کردن افراد پناهنده توسط فرقۀ رجوی و عدم توجه به تأمین زندگی آنها.

  • ۶- گزارشی از شرکت تعدادی از جداشدگان از فرقۀ رجوی در کنفرانسی در پارلمان اروپا در مورد پناهندگان و حقوق بشر.

توجه همه علاقمندان را به دیدن و شنیدن این مصاحبه جلب می نماییم.