شبکه اینترنتی مردم تی وی تنها شبکه است که هر هفته در روز های جمعه راس ساعت ۲۰:۳۰ به اتفاقات درونی فرقه رجوی و تحرکات فعالین حقوق بشر برای نجات جان اسیران فرقه رجوی با اعضای جداشده فرقه رجوی مصاحبه زنده تصویری انجام می دهد.

به گزارش روزنه رهایی : مهمان این هفته شبکه مردم تی وی آقای قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد عربی سابق دربخش روابط خارجی سازمان مجاهدین بودند. در این برنامه که توسط کانون آوا مدیریت می شود در خصوص موضوعات زیر بحث و گفتگو شد .

لینک ویدیو

۱- نگاهی به انتصاب ویترینی به اصطلاح مسئول اول فرقۀ رجوی که در حقیقت نفر چهارم رهبری آن است و ترفندها و سوابق و چگونگی این کار در فرقه.

۲- هدفهای مریم رجوی از حضور پیاپی در مقرهای فرقه در آلبانی از جمله در مراسم مسئول اولی در حقیقت برای نشان دادن جایگزینی امام غایب و سپس مرحوم! و مغایرت آن با مقررات اعلام شدۀ خود فرقۀ رجوی و شورایش و نیز جلوگیری از خروج و فرار روزافزون افراد.

۳- اوضاع آشفتۀ فرقۀ رجوی در آلبانی و تحولات جدید در مواضع دولت آلبانی و کمیساریا به زیان آن و ریزش و جدایی روزافزون افراد حتی قدیمی و موفقیتهای جداشدگان در احقاق حقوقشان و عقب نشینی های فرقه با نگاهی به پیام کتبی اخیر به اسم رهبر مرحوم! آن که: «جنگ خونینی در آلبانی هم داریم»!!

۴- فراخوان به هموطنان و شخصیتها و تشکلهای حقوق بشری برای کمک به جداشدگان در آلبانی و فشار بر کمیساریا که از فرقۀ رجوی در رابطه با جداشدگان از آن خلع ید کرده و تأمین نیارهای مالی و زندگی آنها را خودش بر عهده بگیرد.

۵- نگاهی گذرا به افکار و رفتارهای ارتجاعی مذهبی فرقۀ رجوی در تشکیلات آن از گذشته تا حال از جمله مراسم عزاداری محرم و سینه زنی در عراق و روزهای گذشته در آلبانی با تصاویر آن و نقد غلطها و سانسورهای تاریخی و روایی در سخنان مریم رجوی در این مراسم و تناقضات آن در مقایسۀ کارهای فرقه با واقعۀ عاشورا.

توجه همه علاقمندان را به دیدن و شنیدن این مصاحبه جلب می نماییم.